Hírek

Speciális oktatási igényű gyerekek tanulását segíti az az összesen öt darab interaktív tábla, amelyeket a Bárczi Gusztáv EGYMI-nek adtunk át.
A kedvelt természetközeli sétaútvonal szemétmentesítése közben fél biciklit, papucsokat, matracot és egy elektromos rollert is találtunk.
Idén már kubunk öt Zoltánja köszöntötte saját maga és a rotary nevében a szegedi Anna-kút környékén a reggel munkába vagy iskolába igyekvő hölgyeket.
A sorrendben 12. szegedi Rotary Adventen minden eddiginél nagyobb értékben kapnak karácsonyra ajándékot a családok.
Az idei évben tovább bővült hagyományos januári ételosztásunk. A cél 5.000 adag étel kiosztása és a rendszeres segítség.
Életmentő eszközökkel gyarapodott a Szegedi Nemzeti Színház és egyben Szeged városa.
Mintegy háromszáz vendég töltötte meg a rotary-sátrat a 2023-as Halfesztiválon.
1000 tubus fogkrémmel járultunk hozzá a szegedi óvodások fogainak egészségéhez.
Hatékonyabbá válik a digitális bűncselekmények felderítése Szegeden és környékén.
30 gyermek egyhetes táborázását biztosították idén is szerbiai, romániai és magyarországi rotarysták.
Egy év után ismét újabb klubtagunk viselheti az elnöki láncot.
Fénymásoló és nyomtató segíti az oktatás Szatymazon.