Ételosztás: 5.000 adag meleg étel

A Szent-Györgyi Albert Rotary Clubnál hosszú évtizedek óta hagyomány a január eleji közös főzés és az elkészült meleg ételek kiosztása a rászorulóknak. Az idei év elnöke, Sojnóczky Sándor ötlete az ételosztás eddigi gyakorlatának továbbfejlesztése volt. A cél, hogy ezt a segítséget ne csak január néhány napjában, hanem októbertől márciusig rendszeresen tudjuk biztosítani. A klub tagjainak adományaiból a program keretében heti két alkalommal, alkalmanként 100 adag meleg étel jut el a Katolikus Caritason és a Szegedi Kistérségi Társuláson keresztül a rászorulókhoz, hajléktalanokhoz. Az ételek elkészítését Szabó László és Robert Telc barátaink vállalták, a finom falatok mellé 200 doboz CeDeZin komplex vitamin is jutott a Goodwill Pharma Nyrt. tulajdonosa, dr. Jójárt Ferenc felajánlásából.