Interaktív táblákat adományoztunk

A 2023-24-es rotary év egyik kiemelt projektjének végére tettünk pontot, amikor öt darab interaktív táblát adtunk át. Az összesen 2,5 millió forintos adomány mögött széles összefogás és nagyösszegű adományok egyaránt megtalálhatók voltak. A 21. századi eszközök a szegedi Bárczi Gusztáv EGYMI pedagógiai munkáját, ezáltal az ott oktatott speciális oktatási igényű diákok tanulását támogatják. Az interaktív táblák óriási segítséget jelentenek az értelmileg akadályozott, érzékszervileg sérült, pszichés fejlődési zavarral küzdő vagy autista gyermekek személyre és állapotra szabott, játékos foglalkozásai során. A táblákat klubunk nevében Sojnóczky Sándor elnök és a projekt kiemelt támogatója, Robert Telc barátunk adta át Mucsiné Erdei Mónika főigazgatónak. Az ünnepségen részt vevő klubtagjaink azonnal meg is győződhettek róla, hogy a segítség a lehető legjobb helyre ment, ugyanis az új eszközöket azonnal használatba is vették a gyerekek és a pedagógusok.