Új év, új elnök – láncátadás és juniális

Ezúttal a júliusba átcsúszva tartottuk meg láncátadó ünnepségünket, melyre a XXVII. Juniális keretein belül került sor. Nyári bálunk hivatalos programja bőséges volt, mivel a szegedi Interact- és Rotaract-klub elnöki láncainak átadása is gazdagította azt. A Hunguest Hotel Szegedben, korábbi nevében a Forrásban megtartott rendezvényen öt új Interact- és négy rotary-tag is esküt tett. Klubunk Jánoska Gáborral, Őze Péterrel, Szilágyi Róberttel és Vecsernyés Gellérttel erősödve vág bele az Immár Elekes Zoltán által elnökölt év céljainak megvalósításába. Sojnóczky Sándor leköszönő elnöktől Robert Telc barátunk Paul Harris-díjat, többen köszönő okleveleket vehettek át. Az est fényét tucatnyi társklub elnöke mellett Tari Annamária jelenlegi és hat korábbi kormányzó jelenléte is emelte.