Aktuális projektjeink

Ha advent és rotary, akkor Szeged, Klauzál tér. 23 nap, 24 támogató, 24 támogatott család, akiket szegedi és Szeged környéki oktatási intézmények ajánlanak figyelmünkbe.
Osztálykirándulást mindenkinek! elnevezésű időszakos programunk célja, hogy azoknak a gyerekeknek se kelljen kimaradniuk az osztálykirándulás jelentette közösségi élményből
Talán egyetlen más program sem szolgálja olyan jól a békés egymás mellett élést, a tolerancia megtanulását, mint a rotary cserediákprogram.
Az adventi, karácsonyi lendület átmentése hosszú évek óta a januári ételosztásban ölt testet.
Ösztöndíjprogramunk keretében minden évben 5-10 valamilyen téren tehetséges, de helyzetéből adódóan a tehetségét kibontakoztatni nem képes diákot támogatunk.
Állandó, nemzetközi programunk, melyet vajdasági, erdélyi és magyarországi klubokkal közösen szervezünk és finanszírozunk.
Lezárt Projektek

Korábbi, sikeresen teljesített projektek

Rotary adomány

Támogatás

Amennyiben szívesen támogatja valamely projektünket, azt alapítványunkon keresztül teheti meg.

A tagok és vállalkozásaik adományai mellett az alapítvány fogadja magánszemélyek 1%-os felajánlásait illetve a tagságtól független vállalkozások támogatását is.

Adományaikat köszönjük, kérésre adóigazolást állítunk ki.