Adventi ajándékozás

Ha advent és rotary, akkor Szeged, Klauzál tér. 23 nap, 24 támogató, 24 támogatott család, akiket szegedi és Szeged környéki oktatási intézmények ajánlanak figyelmünkbe. Az adventi projekt támogatóitól kapott összegből klubunk minden családnak megvásárolja azt, amire szükségük van, az ajándékokat pedig még karácsony eljuttatjuk a családokhoz tagjaink és partnereink segítségével.

Nagylelkű támogatóknak köszönhetően további mintegy 250 élelmiszer-egységcsomagot is össze tudunk állítani, melyeket a Szeged környéki kistelepülések önkormányzatai osztanak ki a rászorulóknak.

Az advent részeként az ifjú rotarysták, az interactosok és a rotaractosok forralt bort és forró teát kínálnak a Klauzál téren. A meleg italokért kapott adományok célzottja voltak már szívbeteg gyermekek, a családok átmeneti otthona, az Osztálykirándulást mindenkinek program vagy a januári rotary ételosztás.